Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa bikini
Oceń artykuł

Nowoczesny i innowacyjny Laser diodowy Vectus jest urządzeniem najwyższej jakości. Zapewnia wysoki poziom skuteczności (95%), szybkość działania, wyjątkowy komfort i bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, a przede wszystkim jest całkowicie bezbolesny, dzięki czemu może być stosowany w delikatnych okolicach bikini. Mniejsze głowice pozwalają na dokładne usunięcie włosków, nawet przy depilacji głębokiej bikini. Laser posiada wyjątkowy, zaawansowany, innowacyjny system chłodzenia Advanced Contact Cooling z idywidualnym doborem parametów, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezbolesny. Technologia ta posiada zdolność dobierania mocy, do poziomu odczuwania ciepła przez pacjenta. Skóra chłodzona jest zarówno podczas emitowania światła, jak i i po emisji. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, jeśli nie występują przeciwwskazania, o których wcześniej informuje doświadczony kosmetolog podczas dokładnego wywiadu, który jest konieczny, aby zapewnić bezpieczeństwo. Każdy parametr lasera poddawany jest nieustannej kontroli i jest na bieżąco korygowany wedle potrzeb naszego pacjenta. Wyjątkową zaletą lasera diodowego Vectus jest niezależność jego elementów od wpływu czynników zewnętrznych. Możliwość sprawdzania poziomu melaniny w skórze za pomocą czytnika Skintel, pozwala indywidualnie dobrać moc lasera, dzięki czemu możliwe jest wykonanie depilacji nawet po upływie zaledwie dwóch tygodni od opalania, zmniejszając ryzyko poparzenia skóry do zera – o tym więcej tutaj: http://www.zaspa24.pl/vectus-nowoczesna-depilacja-laserowa-w-gdansku/. Mimo zastosowania mniejszej mocy, efektywność i skuteczność, są wciąż na maksymalnym poziomie.

Efekty działania lasera diodowego Vectus są widoczne już po przeprowadzeniu jednego zabiegu, jednak pamiętając o fazach wzrostu włosa, zalecane jest przeprowadzenie serii od 4 do 6 zabiegów, pomiędzy którymi odstępy powinny wynosić 4-10 tygodni. Poddanie się całej serii zabiegów gwarantuje całkowite i trwałe usunięcie zbędnego owłosienia. Depilacja bikini zapewnia nie tylko większy komfort, poprawę samopoczucia i estetyki. Owłosienie może stanowić miejsce gromadzenia się bakterii i zwiększać ryzyko infekcji, może być również przyczyną powstawania nieprzyjemnego zapachu, przez zwiększoną potliwość, dlatego depilacja to nie tylko estetyka. To również higiena i komfort. Laser diodowy Vectus szczególnie zalecany jest do delikatnych okolic bikini. Dzięki niemu zapomnisz o szybko odrastających włoskach po depilacji zwykłą maszynką, bądź bolesnej depilacji woskiem, którą trzeba powtarzać. Laser diodowy Vectus sprawi, że włoski nie odrosną już nigdy.

Zabieg depilacji laserem diodowym Vectus wskazany jest, gdy pojawianie się włosów wywołuje uczucie dyskomfortu, gdy chcemy szybko i trwale pozbyć się zbędnego owłosienia, zmniejszyć poziom potliwości i ograniczyć ryzyko rozwoju infekcji, zwłaszcza w delikatnych okolicach bikini.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *