Ile kosztuje operacja plastyczna biustu?

Ile kosztuje operacja plastyczna biustu?
3 (60%) 1 głosów

Każda z nas na pewno nie raz zastanawiała się nad korektą biustu. Ale ile kosztuje operacja plastyczna biustu? Czy można wycenić ból i cierpienie, które są nieodzownym elementem każdej ingerencji chirurgicznej w nasze ciało? Sprawdziliśmy to dla Was. Zajrzeliśmy na strony czołowych w Polsce gabinetów chirurgów plastycznych, obdzwoniliśmy kilka z nich aby potwierdzić pewne obiegowe informację i oto co udało nam się ustalić (w tym informacje, czy dieta na wzrost piersi jest naprawdę skuteczna).

Dla porównania skupiliśmy się na operacji powiększenia piersi z użyciem implantów. Ceny konsultacji wahają się od 200PLN do nawet 400PLN. Jak na samą wizytę połączoną z wywiadem jest to spora kwota ale jak najbardziej uzasadniona. Lekarz musi się z nami spotkać by stwierdzić czy nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu i jaki musi być jego ew. zakres. Sama operacja w połączeniu z hospitalizacją to już koszt od 15 000PLN do 19 000PLN. A mówimy tu o podstawowym zabiegu powiększenia biustu przy użyciu implantów. Do tego dochodzą koszty podróży oraz balsamu ujędrniającego piersi na profilaktykę. Trzeba mieć kierowcę, którego „zrekrutujemy” wśród rodziny lub znajomych, aby wrócić za darmo.

Co ciekawe w kilku miejscach usłyszałyśmy, po nakreśleniu swoich potrzeb, że podobny efekt można uzyskać przy wykorzystaniu ogólnodostępnych kosmetyków, kremów. Zgadza się, poprzez kremy nie osiągniemy modelowania czyli „ulepienia” kształtu piersi ale zwiększymy jego objętość. Kremy takie jak Frashe pozwalają na ujędrnienie i optyczne powiększenie objętości biustu. To w pełni naturalne powiększanie piersi. Korzystając z nich regularnie w naszej własnej łazience możemy osiągnąć zadowalające efekty przy, o niebo, niższych nakładach. Bo kogo stać na wydanie ok. 20 000 na operację plastyczna? Mnie nie.

Jeśli w dodatku zaangażujemy w to naszego partnera może okazać się, że tak prozaiczna czynność jak aplikacja kremu jest świetną zabawą z korzyściami dla obu stron. Bo to, że oni mają często fioła na punkcie naszego biustu jest chyba oczywiste.

Zachowując odrobinę konsekwencji i korzystając regularnie z tego typu rozwiązań można w prosty i co najważniejsze, skuteczny sposób osiągnąć założony cel.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 4