W jaki sposób ujędrnić skórę?

W jaki sposób ujędrnić skórę?
5 (100%) 1 głosów

Dla wielu nas problem stanowi nadmiar skóry po odchudzaniu. Ale niewielu z nas ma czas lub środki, aby to coś z tym zrobić. Dlatego obwisła skóra po odchudzaniu, powinniśmy traktować z nieco większą uwagą. Nie wystarczy tylko nakładać balsam po kąpieli.

Dzięki ujędrniającym kosmetykom można osiągnąć efekt jak po wizycie u rasowego masażysty. Należy podczas wmasowywania kosmetyków na łydkach i udach naciskać intensywnie, tak jakby się chciało przesunąć skórę od dołu do góry. Jeśli ma się ochotę na ujędrnianie skóry, opłaca się zainwestować w akcesoria, takie jak plastikowy lub drewniany masażer. Pomysłowe efekty ujędrniające i antycellulitowe uzyskuje się dzięki zastosowaniu chińskiej techniki masażu za pomocą baniek. Można kupić zestaw baniek silikonowych o różnych rozmiarach. Zasysają one ciało, co początkowo mogą być bolesne.

Innym sposobem jest dwustopniowe ujędrnianie. Metoda ta jest bardzo stara. Polecają ją nawet nasze babcie. Skórę polewa się intensywnym prysznicem: raz ciepłą i raz zimną wodą. Taki zabieg poprawia krążenie krwi, dzięki czemu obwisła skóra na brzuchu wygląda znacznie lepiej. Wspaniałe efekty przynosi również krioterapia i sauna fińska. Jeśli nie jest się amatorem mocnych wrażeń i dużych różnic temperatur, można zastosować serum, aby zwiotczała skóra stała się jędrna. Niemniej jednak ciało powinno być masowane ręcznie lub wspomagane przez tak zwane masażery. Każda metoda jest dobra, jeśli stosuje się ją to systematycznie (więcej w tym temacie tutaj: http://portalalergologiczny.pl/artykuly/co-na-wiotka-skore/). Powinno być tak, że każdy z nas w swoim ciele czuje się najbardziej komfortowo. Wiele można zrobić przy użyciu produktów do pielęgnacji, aby skóra po odchudzaniu wróciła do swojego pierwotnego stanu. Warto także ćwiczyć nawet podczas słuchania radia lub oglądania programu. Opłaca się także nakładać serum ujędrniające na tę części ciała, na których pojawia się obwisła skóra, w szczególność dotyczy to brzucha lub pośladków. Są akcesoria, które ułatwiają trening domowy, potrzebne jest wsparcie w drogerii, w której możemy kupić potrzebne nam kosmetyki. Sprawią one, że wiotka skóra stanie się jędrna.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 7 = 2