Metody zamykania naczynek

Metody zamykania naczynek
4.7 (93.33%) 3 głosów

Wygraj z cerą naczynkowąTeleangiektazje, czyli popękane naczynka mogą wystąpić u różnych osób, szczególnie narażeni są posiadacze wrażliwej, bladej i cienkiej skóry. Rozszerzone naczynka nie tylko brzydko się prezentują, ale także świadczą o nie najlepszej kondycji naszej skóry. Są one spowodowane nadmiernym osłabieniem naczyń włosowatych i objawiają się pod postacią szpetnych pajączków. Pęknięte naczynko na twarzy już staje się źródłem zgryzot i kompleksów, ale równie wiele przykrości mogą sprawić popękane naczynka na udach lub popękane naczynka na nosie.

Schorzenie niestety ma charakter dziedziczny. Stan skóry pogarsza się także w wyniku nieprawidłowej gospodarki hormonalnej. Osoby z cerą naczynkową powinny przede wszystkim unikać:

 • wysokich temperatur
 • długotrwałego przebywania na słońcu;
 • skrajnie niskich temperatur
 • nadmiernego wychładzania organizmu;
 • niezdrowego odżywiania
 • ostro doprawianych dań.

Domowe patenty na usuwanie pajączków

Na rynku istnieje szereg kosmetyków, które mają hamować powstawanie pajączków i poprawiać wygląd skóry. Można je stosować doraźnie, jednakże skuteczne i efektywne zamykanie naczynek jest możliwe wyłącznie poprzez profesjonalne działanie podskórne. Z pomocą przychodzą wówczas zabiegi takie, jak:

 • laser Harmony XL;
 • głowica Hot-Cold;
 • Quadrostar Pro Yellow;
 • laser VariLite 532 nm. i VariLite 940 nm.

Laserowe usuwanie naczynek

Zamykanie naczynek na twarzy oraz skupionych w innych partiach ciała umożliwia m.in. laser Harmony XL. Usuwanie pajączków z wykorzystaniem tej metody polega na krótkotrwałych lecz intensywnych seriach naświetlań zmienionych chorobowo obszarów skóry. W ten sposób likwiduje się także rumień na twarzy. Laserowe zamykanie naczynek jest nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne.

Zabieg za pomocą głowicy Hot-Cold operuje skrajnymi temperaturami, działając na popękane naczynka raz ciepłym, raz zimnym strumieniem. W efekcie następuje uszczelnienie naruszonych naczynek.

Usuwanie pajączków na nogach lub zamykanie naczynek na twarzy w bardzo nowoczesnej odsłonie to zabieg Quadrostar Pro Yellow. Rozszerzone naczynka zostają wówczas potraktowane oksyhemoglobiną, która umożliwia fachowe zamykanie naczynek od wewnątrz.

Efektywną metodą działania jest także Laser VariLite. Stosuje się go w przypadku, gdy pacjent uskarża się na popękane naczynka na nosie i innych częściach skóry, na trądzik różowaty lub rumień. Laserowe usuwanie naczynek polega tu na wykorzystaniu optymalnie wysokich temperatur oraz nakierowanie ich bezpośrednio na pęknięte naczynko na twarzy lub na zmianę skórną ulokowaną w innych wrażliwych strefach ciała. Metoda ta sprawdza się zatem także na popękane naczynka na udach oraz w każdym innych miejscu, gdzie skóra została zaatakowana przez pajączki. Laserowe zamykanie naczynek, ze względu na swą bezinwazyjność oraz osiągane rezultaty, staje się coraz bardziej popularne. Każdy przecież chce się cieszyć zdrowym i pięknym ciałem, a usuwanie pajączków nie wiąże się obecnie z dyskomfortem, a żeby to osiągnąć to my polecamy wejść na stronę zaufanej kliniki znanej ze skutecznego zamykania naczynek w Gdyni .

Efekty zabiegów laserowych na popękane naczynka na nogach i innych częściach ciała

Usuwanie naczynek metodą laserową prowadzi do:

 • zamknięcia i uszczelnienia osłabionych naczynek;
 • ujędrnienia i wygładzenia skóry;
 • zabezpieczenia przed powstawaniem pajączków w przyszłości;
 • pozbycia się problemu trądziku różowatego oraz zmian rumieniowych.

Jak widać, efekty zabiegów są nad wyraz pozytywne, dlatego wszystkim zainteresowanym chcielibyśmy jeszcze raz polecić zaprzyjaźnioną klinikę z Gdyni, zadzwoń i umów się na zabieg już dziś.

Clinica Cosmetologica Gdynia – Zamykanie Naczynek
ul. Powstania Styczniowego 22/2
Telefon: +48 791 600 607


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

82 − 77 =