Ciesz się gładkim ciałem przez długi czas!

Ciesz się gładkim ciałem przez długi czas!
5 (100%) 1 głosów

Każda z nas pragnie mieć idealnie gładkie ciało. Jednak domowe zabiegi, które w tym celu wykonujemy, wiążą się ze stratą dużej ilości czasu, a czasami nawet z bólem. Nie mówiąc już o skutkach ubocznych, takich jak podrażnienia skóry czy zapalenie mieszków włosowych. Jednak najsłabszym aspektem domowej depilacji jest fakt, że uzyskane za jej sprawą efekty utrzymują się bardzo krótko i już po zaledwie kilku bądź kilkunastu dniach (w zależności od metody) zmuszone jesteśmy na nowo walczyć z niechcianym owłosieniem. A przecież jest na to rada!

Wystarczy udać się do profesjonalnego gabinetu i wypróbować zabieg depilacji laserowej. Metoda ta wciąż zyskuje na popularności, a pojawiające się na rynku nowe rozwiązania w tym zakresie sprawiają, że jest całkowicie bezbolesna, komfortowa, szybka i skuteczna. Jeżeli więc ciebie również męczy samodzielna depilacja, to koniecznie zainteresuj się ofertą salonów, które wykonują laserowe usuwanie owłosienia. Będziesz zaskoczona uzyskanymi rezultatami, a zaoszczędzony czas będziesz mogła przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego i przyjemniejszego niż wieczorna „randka” z plastrem wosku. Poniżej znajduje się garść informacji na temat profesjonalnej depilacji laserowej, które na pewno Ci się przydadzą.

Efekty – kiedy i na jak długo?

Depilacja laserowa ma wiele zalet, ale bez wątpienia jednym z najważniejszych są jej efekty i to, że widać je już po pierwszym zabiegu. Jednak aby były one trwałe konieczne jest kilka sesji. Ich liczba jest ustalana indywidualnie przez specjalistę, jednak najczęściej zaleca się od czterech do sześciu wizyt. Warto również wiedzieć, że zabiegów nie należy wykonywać jeden po drugim. Należy zachować między nimi właściwe odstępy, które wynoszą z reguły kilka tygodni (maksymalnie dziesięć). Nie powinno to jednak nikogo zniechęcać biorąc pod uwagę, że poddanie się całej wymaganej serii stanowi gwarancję, że na zawsze pozbędziesz się niechcianego owłosienia. Poza efektem gładkiej skóry, dzięki laserowej metodzie usuwania włosów, zdobędziesz także komfort psychiczny. Nie będziesz musiała się już martwić, że trzy dni po domowej depilacji nogi nie wyglądają najlepiej, albo, że okolice bikini nie prezentują się na plaży tak, jak byś tego chciała. Jeżeli raz zdecydujesz się na zabieg, o którym mowa, to nie będziesz miała już wątpliwości, że warto poddać się całej ich serii. Efekty są naprawdę zaskakujące!

Przeciwwskazania

Depilacja laserowa to metoda, z której korzystać mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jednak, jak każdy zabieg, w przypadku laserowego usuwania owłosienia także występują pewne przypadki, w których tego rodzaju depilacji nie powinno się wykonywać. Są wśród nich:

 • opalenizna
 • ciąża
 • podrażnienia skóry
 • skłonność do przebarwień
 • skłonność do bliznowców
 • terapia retinoidami
 • pęcherze
 • okres karmienia piersią
 • infekcje skórne
 • bielactwo
 • łuszczyca
 • nowotwory.

Jeżeli jednak żaden przypadek z powyższej listy Cię nie dotyczy, to depilacja laserowa jest dla Ciebie.
Jeśli masz jednak wątpliwości, to przed wykonaniem zabiegu powiedz o nich lekarzowi lub specjaliście wykonującemu
depilację. W razie czego zapraszamy do kontaktu z:

Laserowa depilacja Vectus Gdynia Clinica Cosmetologica
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

30 − = 27