Depilacja laserowa Gdynia – Najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa Gdynia – Najskuteczniejsza metoda depilacji
5 (100%) 8 głosów

depilacja pleców - vectus gdyniaGładkie i pozbawione owłosienia ciało to obecnie atrybut każdej zadbanej kobiety. Jednak same sposoby pozbywania się niechcianych włosków są często bardzo żmudne i czasochłonne, przez co tracimy czas i traktujemy depilację jako nieprzyjemny obowiązek. Jednak istnieje pewna alternatywa którą możemy wybrać w walce z owłosieniem, a która pomoże nam pozbyć się go raz na zawsze,  w sposób naprawdę przyjemny i bezbolesny. Depilacja laserowa jest zabiegiem na który decyduje się już coraz więcej kobiet, doceniając jego korzyści i trwałe efekty. Podrażnienia po depilacji maszynką jednorazową czy mało efektywne kremy do depilacji mogą iść w zapomnienie, jeżeli zdecydujemy się na taki zabieg. Jakie są korzyści depilacji laserowej, i czy naprawdę warto z niej skorzystać?

Gdzie umówić się na depilację laserową?

DepilacjaVectus – Depilacja laserowa Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Depilacja laserowa – podstawowe informacje

Zabieg depilacji laserowej od kilku lat jest bardzo popularnym sposobem na pozbycie się niechcianego owłosienia. Już kilka sesji przy pomocy odpowiedniego sprzętu pozwala na trwałe usunięcie włosków z wybranej części ciała. Jest to bardzo wygodny i praktyczny sposób, który biorąc pod uwagę ilość zużywanych maszynek jednorazowych czy kremów do depilacji, wcale nie jest drogi, i może pozwolić sobie na niego praktycznie każda kobieta. Zabieg polega na naświetlaniu promieniem lasera punkt po punkcie wybranej części ciała, przez co następuje zniszczenie cebulek włosowych, a owłosienie już nie odrasta. Depilacja laserowa jest całkowicie bezbolesna, i wykonuje się ją w profesjonalnych salonach kosmetycznych przez wykwalifikowane osoby. Według niektórych klientek korzystających z dobrodziejstw depilacji laserowej, jedyne uczucie towarzyszące im w trakcie zabiegu to delikatne uczucie chłodu, kiedy laser dotyka skóry. Zdecydowanie warto rozważyć taką opcję pozbycia się niechcianego owłosienia właśnie przez wzgląd wysokiego komfortu samego zabiegu, a także trwałych efektów, czego nie można powiedzieć w przypadku tradycyjnych metod depilacji.

Więcej na ten temat – https://www.rp.pl/Styl-zycia/180709662-Depilacja-laserowa—jaki-laser-wybrac.html

Jakie wytyczne są brane pod uwagę przy zabiegu depilacji laserowej?

Jeżeli decydujemy się na zabieg depilacji laserowej, pierwszą rzeczą jaką powinniśmy wziąć pod uwagę jest dobór odpowiedniego salonu kosmetycznego lub kliniki medycyny estetycznej, gdzie spotkamy się ze specjalistą przeprowadzającym konsultację. Dzięki takiemu wywiadowi będzie wiadomo ile zabiegów będzie potrzebnych do trwałego usunięcia owłosienia, a także zapoznamy się z wszelkimi informacjami dotyczącymi zabiegu. O czym warto wspomnieć podczas takiej konsultacji?

 • Przebyte choroby – należy wspomnieć na co się leczyliśmy, i jakie leki przyjmowaliśmy.
 • Przyjmowane leki – niektóre obecnie przyjmowane leki mogą sprawić że depilacja laserowa będzie nieskuteczna lub nawet grożąca powikłaniami czy poparzeniami.
 • Choroby skóry – Jeżeli mamy chorobę skóry lub przyjmowaliśmy leki na takie schorzenie, należy natychmiast poinformować konsultanta o zaistniałym fakcie.
 • Konsultacja endokrynologiczna – leczenie endokrynologiczne może w jakiś sposób dyskwalifikować nas z zabiegu depilacji laserowej, jednak wszystko zależy od danego przypadku.

Warto wspomnieć, że standardowo wykonuje się do sześciu zabiegów depilacji laserowej dla trwałych efektów, jednak zależy to również od rodzaju i grubości włosa, a przede wszystkim od tego, jakie efekty przynoszą dwie czy trzy depilacje już przeprowadzone. Niemniej jednak efekty mówią same za siebie, a tysiące zadowolonych klientek różnych salonów kosmetycznych czy klinik medycyny estetycznej polecają wykonywanie zabiegu właśnie ze względu na świetne i trwałe efekty gładkiej skóry. Laserowe usuwanie owłosienia to zabieg bezpieczny i efektywny, pod warunkiem że jest przeprowadzony prawidłowo i przez profesjonalistę, który na podstawie wywiadu w trakcie konsultacji dobierze nam odpowiednią ilość zabiegów oraz natężenie lasera.


8 comments on “Depilacja laserowa Gdynia – Najskuteczniejsza metoda depilacji

 1. Karolina pisze:

  Tak naprawdę depilacja laserowa nie musi być zarezerwowana tylko dla kobiet, już pewien czas próbuje namówic mojego chłopaka na depilacje pleców. bo jakoś mi to przeszkadza.

  • emil pisze:

   No pewnie, że nie! Sam skorzystałem z depilacji laserowej pach. Z racji, że dużo ćwiczę to też dużo się pocę, a włosy ten zapach kumulują. Tak mi jest wygodniej 😉

 2. calca pisze:

  Ile kosztują tego typu zabiegi? Zastanawiam się czy ktoś przeliczył np ile maszynek w roku się zużywa, a ile kosztuje depilacja laserowa? Wtedy byłoby jasne co się bardziej opłaca 🙂

  • monsy pisze:

   Hmmm ciekawe jest twoje podejście… Myślę, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo u niektórych są potrzebne 4 powtórzenia, a u innych 6. W każdym razie depilacja laserowa nie jest aż tak droga jak się wydaje.

 3. omnipollo pisze:

  Moja siostra polubiła bardzo depilację woskiem i polubiła ją za bardzo. Nabawiła się przez to zapalenia mieszków włosowych. Dermatolog zalecił jej depilację laserową żeby się wyleczyć 🙂

 4. tekasu pisze:

  Moja mama była na zabiegu depilacji laserem w Clinica Cosmetologica w Gdyni i bardzo sobie chwaliła obsługę. Panie były bardzo miłe, a wszystko przebiegało profesjonalnie.

 5. rustykalna pisze:

  Zastanawiam jak się pozbyć owłosienia na stałe? Z tego co czytam to raczej jest możliwość usunięcia na kilka lat, ale może są jakieś metody na usuwanie owłosienia na zawsze?

  • Aberracja pisze:

   Z tego co wiem to usuwanie nadmiernego owłosienia laserem raczej rzadko kiedy jest na zawsze, ale są takie przypadki. To troszkę indywidualna kwestia – zależy od organizmu. Chyba nie ma takiego 100% pewniaka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 32 = 33