Depilacja laserowa różnych partii ciała – skuteczna i bezpieczna

Depilacja laserowa różnych partii ciała – skuteczna i bezpieczna
5 (100%) 8 głosów

Osoby borykające się z nadmiernym owłosieniem zastanawia się nad skutecznymi, bezpiecznymi i trwałymi metodami na pozbycie się problemu. Jest to dość powszechny problem. Osoby z nadmiernym, szybko odrastającym owłosieniem, o ciemny zabarwieniu czują się nieatrakcyjnie i nie komfortowo.

Próbują depilacji w domu za pomocą golarki, maszynki do golenia, wosku. Włoski jednak szybko odrastają, stają się coraz twardsze i coraz trudniejsze do usunięcia. Istnieje skuteczna metoda, która daje trwałe i zaskakujące rezultaty. Metodą tą jest depilacja laserem w Sopocie. Jest to skuteczna, bezpieczna, bezbolesna metoda, która pozwala na pozbycie się zbędnego owłosienia z różnych części ciała w trwały sposób – więcej o tym tutaj: https://www.trojmiasto.pl/Clinica-Cosmetologica-Sopot-o77389.html. W gabinetach medycyny estetycznej możemy skorzystać z tego rodzaju zabiegu depilacyjnego. Do tego celu wykorzystywany jest specjalny, innowacyjny laser Vectus. Jest to laser diodowy. Za pomocą specjalnej głowicy, która emituje światło lasera usuwa komórki macierzyste wokół mieszków włosowych. Dzięki temu włoski nie odrastają, ponieważ ich cebulki są zniszczone. Do najczęstszych obszarów depilacji, poddawanych zabiegowi laserowemu zaliczają się:

  • depilacja laserowa twarzy, przeznaczona między innymi do regulowania brwi oraz baków, wykonywana małą głowicą,
  • depilacja laserowa wąsika,korzystają z niej panie o ciemnym zaroście oraz panowie, którzy chcą uniknąć codziennego, żmudnego golenia. Usuwanie wąsika laserem wykonywane jest za pomocą małej głowicy, ze względu na niewielki obszar podawany zabiegowi.
  • depilacja laserowa pach, najlepiej sprawdza się w upalne dni, skóra z włoskami szybko się poci, przez co wydzielany jest nieprzyjemny zapach, gromadzą się tam również drobnoustroje oraz bakterie.
  • depilacja laserowa pleców, jest to metoda przeznaczona dla panów o bujnym, dużym zaroście na całej powierzchni pleców. W przypadku tej partii ciała niezbędne jest użycie dużej głowicy, ze względu na duży obszar poddawany zabiegowi.
  • depilacja laserowa nóg, dotyczy przede wszystkim kobiet. Może dotyczyć całych nóg lub tylko ich części. W tym wypadku także najlepiej sprawdza się duża głowica.
  • depilacja laserowa okolic intymnych, wykonywana jest tylko u kobiet. Mężczyźni ze względów zdrowotnych nie mogą korzystać z tego rodzaju zabiegu depilacyjnego.

Depilacja laserowa skutki uboczne to delikatne zaczerwienienia w miejscu, które zostało poddane zabiegowi, po chwili ustępuje. Metoda ta jest bezpieczna i nie powoduje żadnych niepokojących bądź zagrażających skutków ubocznych u osoby, po przeprowadzonym zabiegu.

Epilacja laserowa opinie, to przede wszystkim zadowolenie z efektów tej metody. Osoby, które poddały się tego rodzaju zabiegowi są bardzo zadowolone. Metoda jest bardzo skuteczna, daje ogromne rezultaty. Po serii przeprowadzonych zabiegów skóra jest zdrowa, gładka, wolna od zbędnego owłosienia. Jest to także doskonała metoda, która poprawia urodę, dodaje pewności siebie, podnosi samoocenę oraz poprawia samopoczucie.

Depilacja laserowa koszty uzależnione są od tego na jaki zabieg się zdecydujemy. Uzależnione jest to od powierzchni oraz rodzaju owłosienia, na którym przeprowadzana jest depilacja. Warto skorzystać z pakietów kilku zabiegów na jedną lub na kilka partii ciała. Cena w tym przypadku jest niższa niż przy opłacaniu każdego zabiegu z osobna. Warto zapoznać się z ofertą, cennikiem oraz promocjami.

Depilacja laserowa a ciążą –  w tym przypadku niezbędna jest konsultacja ginekologiczna. Warto dowiedzieć się od specjalisty, czy w naszym stanie można przeprowadzać tego rodzaju zabiegi, bez konsekwencji dla zdrowia i życia nienarodzonego dziecka. Czasem lepiej poczekać z depilacją do momentu rozwiązania.

Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą metodą na walkę z krępującym owłosieniem na różnych częściach ciała. Zabieg jest bezbolesny, zapewnia komfort osobie, poddawanej zabiegowi. Zabieg jest bezpieczny, nie powoduje poważnych skutków ubocznych, poza delikatnym zaczerwienieniem skóry, w miejscu, w którym zabieg został przeprowadzony. Cieszy się bardzo dobrymi opiniami oraz zaskakującymi rezultatami. Jest to metoda na trwałe usunięcie owłosienia w skuteczny sposób.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 79 = 85