Depilacja – skuteczne i bezbolesne usuwanie owłosienia.

Depilacja – skuteczne i bezbolesne usuwanie owłosienia.
5 (100%) 41 głosów

Usuwanie owłosienia jest związane ze względami estetycznymi lub higienicznymi. Z owłosieniem można walczyć samemu, lecz nie będzie to skuteczna walka.

Skuteczne rozwiązanie problemu owłosienia oferują tylko specjalistyczne zabiegi takie jak:

 • trwała depilacja – laser Vectus
 • depilacja woskiem.

Trwała depilacja laserowa sposobem trwałe usuwanie owłosienia.

Depilacja laserowa jest wykonywana przy użyciu lasera Vectus, który pozwala na trwałe usuwanie owłosienia. W dodatku jest zabiegiem bezpiecznym, komfortowym oraz bezbolesnym, co czyni go zabiegiem przydatnym w walce z problemem owłosienia. Podczas zabiegu światło lasera działa bezpośrednio na komórki barwnikowe włosa. Nie działa na otaczające go tkanki.
Dlaczego laserowe usuwanie owłosienia za pomocą lasera Vectus jest najlepszym sposobem?

Laserowe usuwanie owłosienia za pomocą lasera Vectus jest najlepszym sposobem, ponieważ daje najlepsze efekty. W trakcie serii zabiegów tym laserem pozbywamy się 95% włosków. Pozostałe 5% włosków, które nie znajdowały się w fazie wzrostu i nie muszą się pojawić zostaną usunięte podczas jednej wizyty przypominającej.

Laserowa depilacja – wskazania.

Laserowa depilacja jest dla tych pacjentów, którzy chcą raz na zawsze pozbyć się owłosienia. Depilacja za pomocą lasera jest również przeprowadzana ze względów medycznych. Względy medyczne, które wymagają zastosowania laserowej depilacji to:

 • zapalenie mieszków włosowych
 • nadmierne owłosienie

Wrastające włoski po depilacji – co z tym problemem zrobić?

Wrastające włoski po depilacji można rozwiązać za pomocą depilacji laserowej Vectus. Należy zapamiętać nie tylko w przypadku problemu z wrastającymi włoskami, że leczenie farmakologiczne nie przynosi dobrych efektów w walce z owłosieniem.

Usuwanie owłosienia laserem – o czym warto jeszcze zapamiętać?

Usuwanie owłosienia laserem to najlepszy zabieg na skuteczną walkę z owłosieniem, ale należy zapamiętać, że zabieg nie zostanie przeprowadzony w sytuacji:

 • ciąży
 • karmienia piersią
 • niezaleczonych infekcji skóry
 • chorób pęcherzowych skóry
 • świeżej opalenizny
 • podrażnienia skóry
 • doustnej terapii retinoidami
 • skłonności do przebarwień

Należy również pamiętać, że po zabiegu może się utrzymywać zaczerwienienie lub delikatny obrzęk. Wszystko to może się utrzymywać kilka godzin lub maksymalnie do 3 dni po zabiegu. O szczegółach związanych z depilacją, jej przeciwskazaniami itd. mozesz dowiedzieć sie także na darmowych konsultacjach z kosmetologiem.

Depilacja woskiem – alternatywne rozwiązanie na usunięcie owłosienia.

Depilacja woskiem to zabieg, który jest zalecany w sytuacji osób, które nie mogą się poddać zabiegowi laserowej depilacji. Depilacja woskiem jest bardzo efektywna, a włoski po zabiegu nie wrastają się.

Wosk do depilacji – czy warto go kupić i samemu przeprowadzić zabieg?

Wosk do depilacji można zakupić samodzielnie i również też samemu wykonać zabieg przy pomocy wosku. Jednak nie zaleca się wykonywać takiego zabiegu samemu, ponieważ tylko osoba z doświadczeniem potrafi przeprowadzić zabieg tak, aby problemem z owłosieniem stał się dla nas tylko przeszłością. W dodatku zabieg wykonywany przez profesjonalistę różni się od tego, który jest wykonywany w domu.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 + = 12