Jak medycyna estetyczna może pomóc nam rozwiązać problem z niechcianym rumieńcem na twarzy?

Jak medycyna estetyczna może pomóc nam rozwiązać problem z niechcianym rumieńcem na twarzy?
5 (100%) 10 głosów

Rumieńce na twarzy są popularną przypadłością wielu osób. Najczęściej pojawiają się w sytuacjach związanych z nadmiernymi emocjami – niejednokrotnie nie pozwalając na ukrycie zakłopotania, ekscytacji czy podniecenia. Oczywiście czasami dodają, zwłaszcza kobietom, dziewczęcego uroku i wdzięku, ale co jeśli rumieniec na twarzy utrzymuje się cały czas i wywołuje kompleksy? Jak możemy pokonać krępujące rumieńce na policzkach?

Medycyna estetyczna sposobem na rumieńce

Medycyna estetyczna daję nam liczne możliwości walki z niechcianymi czerwonymi plamami na naszych policzkach. Możemy wybierać spośród całej gamy skutecznych, nieinwazyjnych i co najważniejsze bezpiecznych zabiegów, dzięki którym znów będziemy mogli się cieszyć naturalnym kolorytem naszej twarzy. Do najczęściej stosowanych metod niwelujących rumieńce należą metody z użyciem lasera, głowicy Hot-Cold, czy zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków.

Zabiegi z wykorzystaniem laserów – skuteczna metoda niwelująca rumieńca na twarzy

Zabieg z użyciem lasera Harmony XL Dye-Vi jest jednym z najczęściej wykonywanych. Jego niebywałą zaletą jest możliwości pracy na większych obszarach skóry i całkowite bezpieczeństwo. Podstawą jego działania jest wysyłanie wąskopasmowych impulsów światła obkurczających i wzmacniających naczynka krwionośne w głębszych warstwach naszej skóry.

Inna znaną i cenioną metodą niwelującą rumieńce na twarzy jest laser Varilite. Jego działanie polega na podgrzewaniu naczynek, co skutkuję ich obkurczeniem i zamknięciem. Efekt, podobnie jak przy poprzednim laserze powoduję bezpieczne usunięcie niechcianych wypieki na naszej twarzy i policzkach.

Przeczytaj więcej o rumieńcach tutaj: http://lifemedica.pl/baza_wiedzy/rumience-jak-z-nimi-walczyc/

Zabiegi głowicą Hot-Cold oraz wykorzystanie ultradźwięków – rumieniec na twarzy przestaje być problem

Zabieg głowicą Hot-Cold określany jest mianem „gimnastyki” dla naczynek naszej skóry. Naprzemienne impulsy ciepła i zimna prowadzą do ich wzmocnienia oraz obkurczenia. Skóra odzyskuję piękny i naturalny koloryt, a krępujące rumieńce na policzkach przestają być problemem.

Ostatnią proponowaną metodą jest zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków. Pierwszym etapem jest pokrycie twarzy specjalnym wzmacniającym i regenerującym serum, które następnie przy wykorzystaniu fal o wysokiej częstotliwości jest wprowadzane w głąb naszej skóry. Jak we wszystkich wymienionych metodach efektem jest naturalnie piękna twarz bez wypieków.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 22 = 29