Sposoby na wyszczuplanie sylwetki

Sposoby na wyszczuplanie sylwetki
5 (100%) 4 głosów

Każda z nas marzy o szczupłej sylwetce, jednak z powodu indywidualnych uwarunkowań nie udaje nam się tego celu osiągnąć. Zmagamy się z nadmiarem tłuszczyku na brzuchu, łydkach czy ramionach i żadne ćwiczenia ani diety nam nie pomagają. W przypadku tak opornego tłuszczu w sukurs przychodzą nam nowoczesne technologie, dzięki którym redukcja tkanki tłuszczowej i dalsze modelowanie sylwetki zamiast na siłowni może odbywać się w gabinecie u kosmetologa. Nowoczesne zabiegi wyszczuplające umożliwiają wyszczuplanie ud, pozbycie się podwójnego podbródka czy poprawienie owalu twarzy, których wcześniej nie było nam dane osiągnąć domowymi sposobami, a dodatkowo otrzymamy również wzmocnienie i ujędrnianie skóry.

Jakie zabiegi wyszczuplające będą dla nas najlepsze? W gabinecie kosmetologa jest w czym wybierać. Może spodoba nam się endermologia lpg, za którą to wymyślną nazwą kryje się przyjemny podciśnieniowy masaż wyspecjalizowaną końcówką która zasysa fałd skóry i w ten sposób rozbija i usuwa nadmiar lipidów poprzez oddziaływanie na tkankę łączną. Następnie tłuszcz zostaje wydalony z organizmu. Trzeba jeszcze mieć na uwadze, że endermologia efekty  przynosi nie tylko w postaci takiej jak szybka redukcja tkanki tłuszczowej, ale również ogranicza cellulit i wzmacnia i regeneruje skórę.

Zabieg Maximus natomiast posługuje się tripolarną falą radiową, której zadaniem jest podgrzanie tkanki podskórnej do temperatury 60˚C, dzięki czemu dochodzi do upłynnienia tkanki tłuszczowej. Aby szybciej wydalić lipidy z organizmu, następuje również aktywacja mięśni. Karboksyterapia Reology 2 wreszcie korzysta z medycznego dwutlenku węgla, który wstrzykuje się podskórnie i śródskórnie, doprowadzając do przyspieszenia przepływu krwi i rozbicia cząstek tłuszczu. Następnie, dzięki przyspieszonemu metabolizmowi, jest on szybko usuwany.

Trzeba jednak wiedzieć, że nie wystarczy jedynie poddać się zabiegom wyszczuplającym aby trwale pozbyć się problemu. Osoby namyślające się jak zredukować tkankę tłuszczową muszą pamiętać żeby odwiedzenie gabinetu kosmetologa połączyć ze stosowaniem zdrowej diety i ćwiczeń.


3 comments on “Sposoby na wyszczuplanie sylwetki

 1. AlicjaJ pisze:

  Witam. Może mi ktoś doradzić co jest najlepsze na redukcję tkanki tłuszczowej. mam prawie 40 lat i nie mam zapału aby ćwiczyć. Chce iść na jakąś skuteczną serię zabiegów modelujących. Jestem z Gdańska. Może mi ktoś coś doradzić?

  • notisa22 pisze:

   W tym wieku jest zawsze trudniej zrzucić kilogramy.. coś o tym wiem. Jeśli jesteś z Gdańska to polecam ci gabinet medycyny estetycznej Clinica Cosmetologica gdzi proponuje ci wykonać zabieg endermologii.. z resztą najlepiej zrobisz gdy zapiszesz się na konsultację do nich, akurat teraz mają darmowe:) Specjalista wybierze odpowiednią serię zabiegów dla ciebie.

 2. Meduza pisze:

  Zabieg endermologii naprawdę nie jest taki zły jak o nim piszą. Każdy organizm reaguje inaczej. Jedni czują ból podczas zabiegu, a drudzy nie. Trzeba się zapisać i samemu sprawdzić jego działanie..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 3 = 7