Zlikwidowanie cellulitu jeszcze przed wakacjami

Zlikwidowanie cellulitu jeszcze przed wakacjami
5 (100%) 10 głosów

Cellulit jako najpowszechniej występujący defekt kosmetyczny jest problemem wielu kobiet. Powoduje on nieestetyczny wygląd skóry, najczęściej w obrębie pośladków, ud, bioder oraz ramion. W codziennym życiu nie nastręcza on żadnych dolegliwości i problemów, jednakże w czasie wakacji, każda kobieta chciałaby móc założyć spódniczkę, czy strój kąpielowy bez skrępowania i kompleksów. Na szczęście istnieją obecnie skuteczne metody usuwania cellulitu, które pozwolą pozbyć się tego przykrego defektu jeszcze przed zbliżającym się urlopem.

Vialise

Skuteczne serum na cellulit!

Sam cellulit jest to tworzące się przez wiele lat zaburzenie gromadzenia wody i tkanki tłuszczowej w tkance podskórnej. Możemy wyróżnić trzy rodzaje cellulitu – wodny, tłuszczowy oraz mieszany. W pierwszym przypadku dochodzi do utrudnionego przypływu w obrębie naczyń chłonnych. Doprowadza to do zalegania cząsteczek wody w tkance podskórnej, które otaczają komórki tłuszczowe i tworzą charakterystyczne grudki. Drugi rodzaj to tworzenie się skupień adipocytów w wyniku zbyt obficie występującej tkanki tłuszczowej. Cellulit mieszany jest to natomiast połączeni dwóch wyżej opisanych rodzajów.

Szukając odpowiedzi na pytanie –  jak zwalczyć cellulit, należy zatem szukać takiego sposobu, który poprzez silne oddziaływanie na tkankę podskórną, będzie w stanie rozbić powstałe grudki tłuszczowe.

Zabiegi kosmetyczne na cellulit kontra domowe sposoby leczenia

Jak już zostało wspomniane, tylko poprzez właściwie dobrane bodźce fizyczne możliwe jest rozbicie grudek tłuszczowo-wodnych i wygładzenie powierzchni skóry. Metody takie jak: wysiłek fizyczny, dieta niskokaloryczna, czy kosmetyczne artykuły pielęgnacyjne są rewelacyjną metodą wspomagającą leczenie. Pomagają one zredukować masę ciała, wpływają na stan odżywienia skóry oraz poprawiają jej ukrwienie. Niestety jest to za mało i nie trafia w samo sedno problemu. Jedynie dostępne na rynku zabiegi na cellulit, dostępne w salonach kosmetycznych mogą rozbić grudki tłuszczowe i poprawić elastyczność skóry – sprawdź więcej tutaj: http://zwalczamy-cellulit.pl/jak-wybrac-topowy-krem-na-cellulit-ranking/.

Dostępne skuteczne zabiegi na cellulit – który wybrać?

Nie jest możliwe jednoznaczne określenie który zabieg kosmetyczny jest najlepszy z dostępnych na rynku. Skuteczność zależy od indywidualnych predyspozycji każdej pacjentki oraz od rodzaju cellulitu. Aby likwidacja cellulitu była skuteczna należy dołączyć do niej aktywność fizyczną oraz dietę niskokaloryczną. Dodatkowo warto skorzystać z bezpłatnych konsultacji oferowanych przez dobre salony kosmetyczne. Podczas spotkania ze specjalistą opracowywany jest indywidualny model leczenia podstawowego i dodatkowego i wybierany jest zabieg (np. Venus Legacy).

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele zabiegów kosmetycznych na usunięcie cellulitu. Bardzo dobre efekty osiąga Pollogen Legend, który działa aż na czterech poziomach – dokładnie skóry, naskórka, tkanki tłuszczowej oraz mięśniowej. Wykorzystując trójpolarną falę radiową poprawia mikrokrążenie w tym miejscu oraz wpływa skutecznie na rozbicie grudek tłuszczowych. Doprowadza to do szybkiego usuwania wody, toksyn oraz kwasów tłuszczowych z tkanki, co na skórze manifestuje się jako brak wcześniej widocznych nierówności i pofałdowań.


Clinica Cosmetologica Gdynia – zabiegi na cellulit w profesjonalnym gabinecie Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
Rejestracja: +48 791 600 607


3 comments on “Zlikwidowanie cellulitu jeszcze przed wakacjami

  1. Shan pisze:

    Heh, wakacje już są, więc ciężko 😀

  2. Diana pisze:

    Ciężki wybór, trudno się zdecydować 🙂 Jaki zabieg jest wg Was najlepszy i dlaczego?

  3. Sasza pisze:

    Myślę, że najlepiej będzie jeśli porozmawiasz ze specjalistą, bo zabiegi należy dobierać indywidualnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

79 + = 86