Innowacyjne metody likwidacji bocznych części talii

Innowacyjne metody likwidacji bocznych części talii
5 (100%) 19 głosów

Boczki są źródłem kompleksów wielu osób. Są to nieestetycznie wyglądające fałdki tkanki tłuszczowej umieszczone po bokach okolic brzucha. Stanowią one problem, który jest trudny do likwidacji. Bardzo często aktywność fizyczna oraz zdrowe odżywianie nie stanowią skutecznych metod pozwalających na likwidacje bocznych części talii. Jak pozbyć się boczków? Istnieją innowacyjne techniki z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, które umożliwiają efektywną oraz skuteczną likwidację problemu.

Jak pozbyć się boczków? – profesjonalne zabiegi w walce z bocznymi częściami talii

Jak pozbyć się boczków korzystając z zabiegów medycyny estetycznej? Wymienia się następujące rodzaje innowacyjnych rozwiązań z zakresu medycyny estetycznej, które zapewniają uzyskanie spektakularnych wyników związanych z usuwaniem boczków, a mianowicie:

 • Ultraformer III,
 • Venus Legacy,
 • Maximus,
 • Icoone,
 • Endermologia LPG.

Tutaj przeczytasz więcej na temat najlepszych metod na usunięcie boczków: http://lifemedica.pl/baza_wiedzy/jak-pozbyc-sie-boczkow-najskuteczniejsze-sposoby/

Jak zgubić boczki przy wykorzystaniu metody określanej jako Ultraformer III?

Jak zgubić boczki? Można to osiągnąć dzięki metodzie Ultraformer III. Jest ona określana liftingiem bez skalpela. Pozwala osiągnąć wspaniałe wyniki już po jednej wizycie. Metoda jest bezbolesna, a także bezpieczna. Co więcej, nie ma konieczności specjalnego przygotowywania się do niej. Zabieg może być wykorzystany niezależnie od pory roku. Technika opiera się nowoczesną technologię, określaną jako HIFU, która jest zogniskowaną falą ultradźwiękową. Przyczynia się do podgrzania trzech warstw tkanek, lipidów, skóry i mięśni. Doprowadza to do ich obkurczania i mikrouszkodzeń, które wpływają na wytwarzanie włókien kolagenowych. Skóra jest regenerowana, a tłuszcz ulega wytapianiu.

Jak zrzucić boczki za pomocą Venus Legacy?

duże boczkiJak zrzucić boczki i uzyskać fantastyczny efekt? Można skorzystać z techniki, którą jest Venus Legacy. Stosuje ona 4 technologie. Multipolarna Fala Radiowa powoduje rozbicie lipidów, Impulsowe Pole Magnetyczne pobudza komórki do produkcji kolagenu, VariPulse monitoruje głębokość oddziaływania na tkankę, natomiast Time Thermal Feedback kontroluje temperaturę tkanki w czasie rzeczywistym.

Jak zgubić brzuch i boczki z metodą Maximus?

Maximus – jak pomoże Ci zgubić boczki? Określony zabieg wykorzystuje falę radiową oraz dynamiczną aktywację mięśni. Pierwszy z wymienionych elementów skutecznie wpływa na rozbicie komórek tłuszczowych. Pobudzanie mięśni doprowadza do ich skurczy i sprawia, że uszkodzone lipidy szybciej usuwane są z organizmu. Specjalista podkreśla, że:

„poprawia się jędrność skóry, a dzięki podgrzaniu tkanki tłuszczowej metoda wspaniale sprawdza się również w przypadku cellulitu”.

Metoda Icoone na boczki

Jak pozbyć się boczków? Warto skorzystać z techniki określanej jako Icoone. Jest to masaż z wykorzystaniem profesjonalnych rolek. Dostosowanie siły oddziaływania do pacjenta pozwala na bezpieczeństwo. Głowice urządzenia uaktywniają trzy rodzaje podciśnienia, zwiększając tym samym efekty zabiegu. Cała seria przyczynia się do wyszczuplenia ciała oraz redukcji cellulitu.

Endermologia LPG na problem bocznych części talii

Jak zgubić brzuch i boczki oraz cieszyć się spektakularnym efektem? Dobrym rozwiązaniem jest Endermologia LPG. Jest to rodzaj masażu, który modeluje sylwetkę i pomaga w pozbyciu się boczków. Specjalna głowica wykonuje lipomasaż. Usuwany jest tłuszcz, a skóra pobudzana do wytwarzania kolagenu.

Ćwiczenia na boczki jako metoda utrzymująca efekty zabiegów

Jak pozbyć się boczków i ochronić się przed ich powrotem? Zabiegi to skuteczna metoda likwidacji problemu. Jednakże utrzymać efekty zastosowanych metod trzeba zadbać o zdrowe odżywianie oraz wykonywać ćwiczenia na boczki. Rezygnacja z tłustego jedzenia, zbilansowane posiłki oraz systematyczny ruch to sposób na pożądaną sylwetkę.


3 comments on “Innowacyjne metody likwidacji bocznych części talii

 1. taksia pisze:

  Łoł super, że są dostępne takie metody likwidacji bocznych części talii! Pewnie wiele osób się zastanawia i nie radzi sobie z tym jak zgubić boczki, a tu jest metoda!

 2. superia14 pisze:

  też tak mam, że mimo ciwczen na boczki cały czas nie mogę się ich pozbyć… chyba musze rozwazyć jakieś zabiegi na modelowanie sylwetki

 3. Tukan pisze:

  Myślę, że jeśli tylko jest możliwość to najlepiej wcześniej zadbać o odpowiednią dietę i ćwiczenia, by potem się nie zastanawiać jak porzucić brzuch i boczki 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

43 − 34 =