Bezinwazyjny, bezbolesny, bezpieczny, skuteczny lifting twarzy, szyi oraz ciała urządzeniem Ultraformer III HIFU

Bezinwazyjny, bezbolesny, bezpieczny, skuteczny lifting twarzy, szyi oraz ciała urządzeniem Ultraformer III HIFU
4.6 (92%) 5 głosów

nieinwazyjny lifting HIFU

Innowacyjnym urządzeniem, które przeznaczone jest do liftingu twarzy, szyi oraz pozostałych części ciała bez konieczności stosowania skalpela, operacji plastycznych, zabiegów chirurgicznych jest Ultraformer III HIFU. Jest to doskonałe urządzenie pod względem technologicznym. Jego działanie opiera się na wytwarzaniu fal ultradźwiękowych, które mają za zadanie pobudzić skórę do produkcji włókien kolagenowych. Posiada liczne zalety. Należą do nich: skuteczność, bezpieczeństwo, bezbolesność, bez inwazyjność. Jego pierwsze zauważalne efekty widoczne są już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu. Ostateczny, pełen efekt otrzymamy po około dwóch miesiącach.

Zabieg jest bezbolesny. Nie wymaga podawania jakiegokolwiek znieczulenia. Jest przeprowadzany przez doświadczonych specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej, w komfortowych warunkach. Zabieg HIFU jest bezinwazyjny, nie wymaga operacji plastycznych, zabiegów chirurgicznych, używania skalpela. Jest bezpieczny. Nie powoduje skutków ubocznych. Bezpośrednio po przeprowadzonym zabiegu możemy zauważyć delikatne zaczerwienienie skóry, które bardzo szybko ustępuje. Do zabiegu nie kwalifikują się następujące osoby:

 • kobiety w ciąży,
 • kobiety karmiące piersią,
 • z infekcjami bakteryjnymi, wirusowymi, opryszczką, na skórze, która ma zostać poddana zabiegowi,
 • z chorobami nowotworowymi.

Więcej możesz przeczytać na wizaz.pl: http://wizaz.pl/Pielegnacja/Technologia-HIFU-w-Clinica-Cosmetologica

Bezinwazyjny lifting twarzy, szyi oraz pozostałych partii ciała jest możliwy do zrealizowania. Można przeprowadzić go bez względu na panującą porę roku. Nie trzeba się do niego wcześniej przygotowywać. Nie trzeba przeprowadzać badań lekarskich, spędzać czasu w szpitalu, denerwować się, stresować, martwić. Jest to zabieg, który daje zdumiewające rezultaty w bardzo krótkim czasie.

Osoby, które najczęściej poddają się tego rodzaju zabiegowi to:

 • osoby z wiotką skórą,
 • osoby z nadmiarem skóry, po zbyt szybkiej utracie masy ciała,
 • osoby, które chcą zlikwidować zmarszczki w okolicach oczu, na czole, na szyi.
 • osoby, które chcą zredukować tak zwany podwójny podbródek,
 • osoby, które chcą pozbyć się tak zwanych boczków.

miejsca lifitngu HIFU

Za pomocą urządzenia Ultraformer III HIFU można przeprowadzić lifting ciała. Obejmuje on partie ciała takie jak: klatka piersiowa, plecy, ramiona, pachy, brzuch, tak zwane boczki, pośladki, uda, łydki, kostki. Można także przeprowadzić lifting twarzy oraz szyi. Obejmuje on między innymi;lifting twarzy HIFU

 • poprawę kolorytu skóry,
 • poprawę linii żuchwy,
 • poprawę konturów twarzy,
 • uniesienie brwi,
 • redukcję tak zwanego podwójnego podbródka,
 • likwidację zmarszczek na szyi, czole oraz w okolicach oczu.

Lifting twarzy bez skalpela jest metodą, której poddają się przede wszystkim kobiety. Niezależnie od wieku chcą zadbać o swoją urodę oraz poprawić sobie nastrój. Tego rodzaju metoda sprawia, że każda kobieta może poczuć się atrakcyjnie, pięknie, kobieco. Podniesie to jej samoocenę oraz sprawi, że poczuje się pewna siebie oraz swojego wyglądu.

Lifting twarzy, szyi oraz ciała bez konieczności stosowania metod operacyjnych, zabiegów chirurgicznych, to doskonała alternatywa. Cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem oraz pozytywnymi opiniami wśród osób, które już z niej skorzystały. Są bardzo zadowolone z efektów. Jest to metoda cechująca się skutecznościom, bezpieczeństwem, brakiem odczuwania bólu podczas zabiegu, brakiem skutków ubocznych, bez inwazyjnościom. Jest to metoda, która sprawi, że każdy, kto z niej skorzysta poczuje się dobrze i komfortowo w swojej skórze. Zabieg bez stresu, nerwów, zmartwień. Komfortowe warunki, relaks, odprężenie, zdumiewające rezultaty. Tym właśnie charakteryzują się zabiegi urządzeniem Ultraformer III HIFU.

efekty liftingu boczki i oponkaefekty liftingu na ustach

Artykuł napisany dzięki klinice https://clinicadermatologica.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

63 − 56 =