Młodszy wygląd bez skalpela? Dzięki HIFU – ultraformer III jest to możliwe! Dowiedz się więcej

Młodszy wygląd bez skalpela? Dzięki HIFU – ultraformer III jest to możliwe! Dowiedz się więcej
5 (100%) 14 głosów

HIFU – ultraformer III to zabieg wykonywany przy użyciu najnowocześniejszej technologii. Jest praktycznie bezbolesny, nieinwazyjny i błyskawiczny. Dzięki niemu uzyskasz młodszy wygląd w przerwie na lunch i nie będziesz musiała rezygnować z codziennych aktywności.

Lifting twarzy – najszybsza metoda na wizualne odmłodnienie

Lifting twarzy przyczynia się do widocznego ujędrnienia skóry, dzięki czemu jest on jest najbardziej docenianym zastosowaniem HIFU – ultraformer III. Zabieg HIFU może być wykonywany w każdym miejscu ciała, jednak najlepiej widoczne rezultaty są obserwowane na obszarach twarzy i szyi.

Bezinwazyjny lifting twarzy przyczynia się do uniesienia linii brwi, zredukowania zmarszczek w okolicy oczu oraz czoła, a także tych występujących na szyi. Dzięki możliwości zlikwidowania tak zwanego drugiego podbródka oraz podniesieniu linii żuchwy twarz zostaje pięknie wykonturowana. Gdy porównamy lifting twarzy przed i po zastosowaniu HIFU widoczne są natychmiastowe efekty.

Dowiedz się więcej na temat zabiegu liftingującego w Gdyni na: https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/hifu/

Twarz po liftingu bez skalpela.

HIFU lifting polega na działaniu natężoną falą ultradźwiękową na tkanki skóry, na ściśle określonej głębokości. Powstają przez to kontrolowane, małe mikrouszkodzenia, które stymulują komórki do regeneracji, czyli tworzenia kolagenu. Proces produkcji nowych włókien tego związku oraz usuwania komórek tłuszczowych trwa od 2 do 3 miesięcy. Po tym czasie obserwujemy ostateczny rezultat HIFU – ultraformer III. Co istotne, może on się utrzymywać nawet do 2 lat po wykonaniu zabiegu!

Metoda HIFU pozwala na lifting twarzy bez skalpela. Oprócz bezbolesności HIFU, kolejną zaletą zabiegu jest jego precyzyjne oraz szybkie działanie. Już po pierwszej wizycie w gabinecie medycyny estetycznej zobaczymy wyrównany koloryt skóry, płytsze zmarszczki czy wyraźniejszą linię żuchwy.

Do aspektów, które przemawiają na plus metody HIFU – ultraformer III należy zaliczyć możliwość jego wykonania o każdej porze roku, nawet latem. Nie trzeba się do niego przygotowywać przed wyznaczonym terminem – wystarczy przyjść wybranego dnia dobrze nawodnionym do gabinetu. Sam zabieg, zależnie od wybranej części ciała, trwa od 30 do 90 minut i nie trzeba go powtarzać. Efekt widoczny jest od razu, a z czasem nawet się pogłębia. Po około 2 do 3 miesięcy komórki skóry regenerują się i możemy cieszyć się ostatecznym rezultatem zabiegu. Należy jeszcze wspomnieć, że jest on na tyle bezbolesny, iż wykonuje się go bez znieczulenia.

Lifting ciała – wymodelowane ciało bez bólu i wyrzeczeń

Przeprowadzenie liftingu ciała jest kolejną możliwością wykorzystania  HIFU – ultraformer III. Najlepiej sprawdza się on przy:

 •  ujędrnianiu brzucha u kobiet po porodzie, zarówno naturalnym, jak i po cesarskim cięciu,
 •  spalaniu tkanki tłuszczowej w bocznej części brzucha, udach czy ramionach, a co za tym idzie, modelowaniu całej sylwetki,
 •  zwalczaniu zwiotczałej skóry, na przykład po gwałtownej utracie dużej ilości kilogramów.

Lifting twarzy.

HIFU – lifting ciała czy rozbicie komórek tkanki tłuszczowej to tylko nieliczne możliwości tej metody. Inne wskazania do zastosowania HIFU – ultraformer III:

 •  marzy Ci się lifting twarzy bez skalpela,
 •  masz podwójny podbródek,
 •  pragniesz ujędrnić skórę,
 •  po porodzie lub szybkim spadku masy ciała twój brzuch jest wiotki,
 •  chcesz szybko spalić zbędną tkankę tłuszczową,
 •  pragniesz wymodelować swoją sylwetkę.

Zabieg HIFU jest zdecydowanie przeciwwskazany, jeśli:

 •  jesteś w ciąży lub karmisz piersią,
 •  chorujesz na nowotwór,
 •  w obszarze, który ma zostać poddany zabiegowi masz opryszczkę lub inną infekcję wirusową lub bakteryjną.

Metoda HIFU daje nam gwarancję na bezinwazyjny lifting twarzy, jeżeli wykonamy go w profesjonalnym gabinecie. Wówczas jako efektu ubocznego możemy spodziewać się lekkiego zaczerwienienia czy bolesności w miejscu działania ultradźwięków. Są to przypadłości krótkotrwałe i nie mające wpływu na dalsze funkcjonowanie organizmu. Znikają one w przeciągu kilku godzin. Wspomniane przebarwienie skóry z łatwością maskuje delikatny makijaż.

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad przeprowadzeniem opisywanego zabiegu obejrzyj zdjęcia, na których ukazany jest lifting twarzy przed i po. Taki dowód na pewno rozbudzi Twoje marzenia!


4 comments on “Młodszy wygląd bez skalpela? Dzięki HIFU – ultraformer III jest to możliwe! Dowiedz się więcej

 1. klait pisze:

  ile mniej wiecej trzeba miec zabiegow zeby sie pozbyt podwojnego podbrodka?

 2. Galileo pisze:

  Na brodę to myślę że na spokojnie 1.. U mnie na dekolt i szyje 1 starczył. Najlepiej się umówić do jakiegoś lekarza który by ci powiedział że tyle i tyle potrzebujesz. Mi przynajmniej lekarz o hifu w gdynii (w clinice kosmetologice) mówił że 1 to jest ok i faktycznie jest dobrze.

 3. pevati pisze:

  jeżeli stać kogoś to myslę ze jest to dobra opcja bo jednak zaraz możesz sobie zaraz wrócić do pracy tyle że czerwona skóra jest lekko. ogólnie milo wspominam XD ogólnie mysle że wszystko u mnie wyszło mega.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

50 − 46 =