Urządzenie Quadrostar Pro Yellow

Innowacyjną metodą, z dziedziny medycyny estetycznej są zabiegi wykonywane za pomocą specjalnego urządzenia Quadrostar Pro Yellow . Jest to metoda laserowa, która działa na skórę za pomocą światła, które doskonale przenika do źródła problemu, działając na hemoglobinę. W ten właśnie sposób walczy z rozszerzonymi, popękanymi naczynkami na skórze twarzy oraz na innych partiach ciała. Metoda ta jest bezpieczna, bezbolesna, skuteczna, dająca zdumiewające rezultaty już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu. Należy jednak pamiętać, że dla końcowego efektu należy skorzystać z serii zabiegów. Ilość zabiegów uzależniona jest od problemu oraz jego nasileniu. Urządzenie Quadrostar Pro Yellow  doskonale sprawdza się przy problemach z rozszerzonymi, popękanymi naczynkami krwionośnymi. Podczas tego rodzaju zabiegu, na rozszerzone naczynka, wykorzystuje się laser o długości światła 577nm. Działa on na oxyhemoglobinę, która znajduje się w naczynkach krwionośnych. Działanie lasera jest selektywne. Działa na hemoglobinę, a nie na pozostałe tkanki. Skóra podczas zabiegu nie zostaje podrażniona. Do obkurczania i zamykania naczynek dochodzi w procesie termicznym.

Urządzenie Quadrostar Pro Yellow usuwa między innymi niedoskonałości powstałe na skórze takie jak:

 • trądzik różowaty,
 • plamy na twarzy oraz innych częściach ciała,
 • pajączki na nogach,
 • rozszerzone naczynka na twarzy oraz na innych partiach ciała.

Trądzik różowaty

twarz-po-zabiegu-laserem-quadrostarTrądzik różowaty jest zazwyczaj następstwem po nieleczonych, rozszerzonych i popękanych naczynkach krwionośnych na skórze twarzy. Występuje na twarzy, a przede wszystkim na czole, policzkach, nosie, brodzie w postaci zaczerwienień, które bardzo często pieką, dają uczucie gorąca. Na skórze mogą pojawić się krosty, wągry, zaskórniki. Tego rodzaju choroba, jaką jest trądzik różowaty jest przewlekła. Może być związana z nadciśnieniem tętniczym, zaburzeniami hormonalnymi, problemami dotyczącymi przewodu pokarmowego. Urządzenie Quadrostar Pro Yellow doskonale poradzi sobie z tego rodzaju problemem. Większość kobiet stara się ukryć trądzik pod grubą warstwą makijażu. Jest to jednak nieskuteczna, maskująca metoda ukrycia widocznego problemu.

Przeczytaj na temat: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/rumien-na-twarzy/

Pajączki na nogach

Pajączki na nogach, to popękane naczynka krwionośne na nogach. Najczęściej występują u kobiet, które chodzą w butach na wysokim obcasie, u osób prowadzących siedzący tryb życia, nie uprawiających aktywności fizycznych, dużo czasu spędzają stojąc na nogach. Jest to problem, który nie leczony może doprowadzić do chorób żylnych, żylaków. Bardzo często maskowany jest przez długie spodnie, długie sukienki, długie spódnice. Nie jest to jednak skuteczna metoda na walkę z tym problemem. Warto rozważyć metodę za pomocą urządzenia Quadrostar Pro Yellow, które doskonale poradzi sobie z tym problemem.

Rozszerzone naczynka na twarzy

Rozszerzone naczynka na twarzy są największą zmorą ich posiadaczy. Przede wszystkim dlatego, że znajdują się w widocznym miejscu. W tym przypadku warto zasięgnąć porady specjalisty medycyny estetycznej, który doradzi nam zabieg, za pomocą urządzenia Quadrostar Pro Yellow, które w bezbolesny, bezpieczny i skuteczny sposób pomoże nam usunąć rozszerzone naczynka. Dzięki temu poprawi się nie tylko nasz wygląd, ale także samopoczucie. Wpłynie to korzystnie na naszą atrakcyjność, sprawi, że poczujemy się komfortowo we własnej skórze, podniesie naszą samoocenę.

Urządzenie Quadrostar Pro Yellow
5 (100%) 5 głosów

3 comments on “Urządzenie Quadrostar Pro Yellow

 1. marta pisze:

  Polecam dziewczyny naprawdę dobry zabieg. Efekty zauważyłam już po pierwszej sesji. 🙂

 2. Ciasteczko12 pisze:

  Walczyłam z popękanymi naczynkami od 2 lat. Stosowałam różne kremy i nic mi nie pomagało. Zdecydowałam się na zabieg i efekty są naprawdę zadowalające.

 3. maszka pisze:

  Chyba wam zaufam dziewczyny i skorzystam z pojedynczego zabiegu. Jak się sprawdzi to pomyślę nad całym pakietem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 1